Swanson Health Products

Čas na čtení: < 1 minuta

Swanson zdraví produkty zahrnují širokou paletu doplňků podporovat dobré zdraví. Swanson vyrábí od individuálních vitamínů až po recepty určené pro specifické zdravotní obtíže vhodné pro všechny možné potřeby. Jako součást jeho neustálého závazku poskytovat nejlepší možné produkty, Lee Swanson osobně cestuje po celém světě hledá nejnovější a nejefektivnější doplňky přidat do rozsahu. Jejich řada zdravých potravin zahrnuje řadu produktů speciálně pro bezlepkovou, košerovou a veganskou stravu a mnoho možností je vyrobeno ze 100% organických složek. Kdokoli jste a co potřebujete, Swanson sortiment zahrnuje doplňky pro každého člena rodiny, přímo do rodinného mazlíčka!

Swanson vyrábí své doplňky ve svých vlastních zařízeních, což jim umožňuje udržovat přísné standardy pro účinnost a čistotu a zajistit, aby produkovali jen tolik, kolik je třeba. To znamená, že jejich výrobky oslovují zákazníky čerstvě as co nejdelší životností.

Swanson se pyšní použitím vysoce kvalitních surovin a bude jednat pouze s renomovanými výrobci, vývojáři a výrobci. Jedním takovým příkladem je Valensa; certifikovaný ekologický výrobce pily palmetto. I když se tato bobule nachází pouze ve volné přírodě, Valensa spolupracovala s místními zemědělskými úřady, aby zajistila, že oblast, ze které se pěstují, splňuje nejvyšší standardy. Očekává se, že všichni dodavatelé poskytnou certifikát o analýze, aby prokázali, že splňují přísné specifikace společnosti Swanson.

In order to ensure that quality never drops, Swanson uses independent organisations to regularly Posouzení their products. Ingredients are tested throughout the manufacturing process and a third-party checks potency and quality at the end of production.

zanechte odpověď

Hlavní menu

Předvolby

  • Měna
  • Jazyk
  • Země dodání
  • Ceny
    Zobrazit ceny s dopravou nebo bez dopravy v ceně, abychom vám mohli porovnat nás s jakýmikoli jinými webovými stránkami a tržišti po celém světě. Přečtěte si více v našem cenová stránka.
Hlavní menu

Mezinárodní místa