Přijímání výživových doplňků tento rok by mohlo být lepší

Čas na čtení: 2 minut
Přijímání výživových doplňků tento rok by mohlo být lepší

Pokud jste se rozhodli přepracovat svůj životní styl, nebo se zbavit každodenní rutiny, velký motiv pro to může přijít na osobní zdraví. Když lidé začínají nový rok s mantrou „nového roku nového mě“, je velká šance, že jejich motivace spočívá ve snaze cítit se lépe o tom, jak se o sebe každodenně starají.

To je naprosto platný důvod pro zahájení osobního člověka, protože zlepšení naší výživy a fyzického zdraví nám může pomoci cítit se lépe uvnitř i vně, což nám dává energii „vstát a jít“.

Zaměřte konkrétní problémy

Pokud je vaše motivace zkusit novou dietu zaměřit se na konkrétní otázky, jako je žaludeční nevolnost, nízká nálada, nebo obecně probíhající problémy, doplňky výživy mohou pomoci zlepšit tyto otázky. Například, pokud jste zažívali zažívací a střevní problémy, užívání zázvoru nebo mátového oleje doplňky nebo probiotika by vám mohly pomoci napravit všechny problémy, které jste zažívali.

Zvýšení vaší nové rutiny

Pokud jste se setkali s nedostatkem ve vaší stravě, nebo vaše předchozí strava chyběla v konkrétní vitamin nebo minerální, pak výživové doplňky mohou jistě pomoci. Jíst zdravou a vyváženou stravu je nezbytné pro každodenní udržení všech vláken a vitamínů, ale výživové doplňky mohou posílit vaši novou rutinu.

Nejlepším způsobem, jak toho dosáhnout, je nejprve konzultovat se svým lékařem nebo lékárníkem, abyste zjistili, co vám může chybět, a proč se u Vás mohou vyskytnout jakékoli příznaky.

Zejména pokud jste se rozhodli jít veganské nebo vegetariánské, můžete experimentovat s novými skupinami potravin a vyrovnávat své nové zdroje bílkovin, tuků a sacharidů. Někdy však noví osvojitelé těchto diet mohou omylem způsobit nedostatek vitamínů a minerálů. To není důvod k tomu, aby se vaše strava ve skutečnosti zastavila, protože můžete vyrovnat rovnováhu pomocí zvláštních doplňků výživy.

Pomoc pro nevyhnutelné

Už jste now , že většina Evropanů je v průměru nízká Vitamín D? To je částečně v naší nízké expozici UV světlu, což je někdy nevyhnutelné, pokud žijete v místě, kde klima není vždy slunné. Namísto nekonečných slunečných dnů s jasným ránem a dlouhými, chladnými večery může být někdy třeba doplnit.

Také nemůžeme vrátit čas a lépe se stravovat v minulosti a naše biologie může být zodpovědná za takové problémy, jako jsou těžká období, která nás mohou učinit nízkými. žehlička. Doplňky jsou někdy neuvěřitelně užitečné pro šlápnutí, když nemůžeme vždy přirozeně změnit to, co nám chybí.

Výživové doplňky by mohly být posilovací nebo nápravné prostředky, které hledáte ve své nové rutině. Blížící se život s novým zaměřením na vaše zdraví vám může dovolit cítit se optimističtěji o jakýchkoli energických svátcích, které jste si rezervovali, nebo o jakýchkoli charitativních zábavách, které jste ocitli. Ať už máte důvod ke zdravotnímu kopu, nezapomeňte přijmout všechny možnosti, které jsou vám otevřeny a které vám pomohou cítit se zdravěji a jasněji.

zanechte odpověď

Hlavní menu

Předvolby

  • Měna
  • Jazyk
  • Země dodání
Hlavní menu

Mezinárodní místa