Informace

Swanson.co.cz byl spuštěn v roce 2006. \ t 2004 týmem zdravotnických profesionálů a nadšenců s vizí věnovat svou kariéru studiu a přispívání k výzkumu a vývoji produktů, které pomohou našim rodinám, přátelům a rozšířené rodině zákazníků objevit pocit, že jsou vyživováni pro svůj životní styl a osobní potřeby.

Navštěvujeme a kontrolujeme každého jednotlivého dodavatele a auditujeme náš dodavatelský řetězec, abychom splnili standardy a etiku, na které klademe důraz na to, aby naše jména byla uvedena na výrobky a pověst jejich hodnoty.

Jako tým s širokou škálou dovedností jsme se rozrostli ve velikosti, kapacitě a efektivitě tím, že jsme přijali technologii a nepřetržitý vývojový přístup k našemu podnikání.

Jsme velcí věřící v neustálé shromažďování a odezvu na zpětnou vazbu, takže doufáme, že zjistíte, že v každé interakci s každou osobou nebo částí naší organizace máte možnost zdůraznit své zkušenosti a dát nám vědět, co máte rádi a co byste chtěli chcete vidět přidané nebo vylepšené.

Jste naším zaměstnavatelem - a pokaždé, když rozhodujete o nákupu nebo interakci s našimi podpůrnými týmy, očekáváme, že pokaždé budete vystupovat jako váš hvězdný zaměstnanec - protože vaše zvyklosti a komunikace jsou to, co pohání jak naše vášně, tak naši schopnost pokračovat v práci zlepšení na základě vašich potřeb.

Samozřejmě, že můžeme také vystřelit tisíckrát denně, pokud se rozhodnete, že jsme nesplnili vaše očekávání, takže nikdy nebereme svůj dobrý zvyk za samozřejmost, a jako nakupující sami, sympatizujeme, když věci nemusí jít dokonale a budou dělat vše, co bychom od nás očekávali, abychom se ujistili, že náš vztah je dlouhodobý a že naše investice do vás je věnována kvalitě, hodnotě a službám, které si zasloužíte.

Pokud se vám líbí, co děláme - řekněte všem - čím více lidí můžeme pomoci, tím větší jsou úspory z rozsahu, které můžeme vytvořit pro každého. A pokud to neuděláte, sdělte nám to a my uvedeme všechna jednotlivá doporučení nebo požadavky a vždy pracujeme na uvolňování nových produktů, funkcí, služeb a technologií, aby vaše přání bylo součástí našich mnoha dovedností a funkcí.

Ano, jsme online a vše je v dnešní době e-maily a zprávy - ale prosím, vyzvedněte si telefon a den ahoj, máme skvělý tým zákaznických služeb a mezi nimi a managementem nebo lidmi v zákulisí není žádná vzdálenost. může vždy dostat vaši zprávu správnému člověku nebo týmu. A pokud navštívíte některý z mnoha veletrhů, na kterých vystavujeme, prosím, pop, pozdravte a řekněte nám své příběhy.

S láskou a vděčností zůstáváme ve vašich službách a těšíme se na dlouhý, zdravý a šťastný život, který s vámi spolupracuje.

Marcus a celek Swanson.co.cz tým.