Hrdě Open-Source

Čas na čtení: 3 minut

Naše organizace a tým mají open-source- první filosofie, protože naše zkušenost s kolektivní moudrostí, kterou komunita open-source přináší - s vášnivými, zkušenými a zvídavými vývojáři, skrze transparentnost v kódu - je to, že bezpečnost, spravedlnost a rychlost evoluce často poskytují hodnotu nad rámec toho, co je uzavřené obchodní modely udržovat.

Ačkoli použití softwaru s otevřeným zdrojovým kódem samo o sobě nezaručuje bezpečnost, výběr oblíbeného a široce používaného, peer-recenzované a pravidelně udržované licence na otevřený software obvykle znamená, že existuje větší otevřenost vůči kritice a zlepšení ze strany širší komunity, než by kterákoli jediná organizace mohla udržet - nebo si dokonce dovolit - protože skrývání věcí je obecně dražší než použití stejných zdrojů na vytváření. To může nakonec potlačit inovace, odradit tvůrce a vyústit ve využívání dominance trhu k udržení neefektivnosti ceny namísto propagace hodnoty sdílením výhod znalostí a efektivity se zákaznickou společností i se svými vlastními.

Z pohledu vývojáře je schopnost publikovat práci otevřeně, umožňuje jim rozvíjet své dovednosti a být schopni hledat kolegyPosouzení a odměny od klientů na základě přidané hodnoty v licenčním kódu pro komerční implementaci, podporu a údržbu.

Hodnota jakékoli široce užitečné myšlenky - která může a nevyhnutelně bude studována a kopírována - je primárně v realizaci, chápání a schopnosti vyvíjet ji. Nabyvatel licence tedy platí za dovednosti, aby se dále rozvíjel, a neskrýval umění stvoření od ostatních, na úkor úvěrů vývojářů a kolektivních znalostí společnosti.

Můžete kopírovat tuto webovou stránku a organizaci, protože se používá open-source software? Jistě, stejně jako si můžete vytvořit vlastní kola v jakékoli formě, kterou si přejete.

Náš tým má více než 100 let zkušeností s rozvojem kolektivního elektronického obchodování, takže pokud máte podobnou zkušenost nebo přístup k němu, a pokud máte pocit, že je to udržitelné a hodné využití vašich zdrojů, pak žijete ve stejném převážně svobodném světě, který poskytuje příležitosti.

Ze stejných důvodů gov.uk open-source iniciativa poskytuje větší prospěch pro Spojené království a společnosti na celém světě, které se mohou podílet na tom, máme stejné ambice pro elektronický obchod - čím otevřenější nabídky, tím veselejší.

S dostatečnými dovednostmi můžete kopírovat jakákoli umělecká díla, ale originalita, péče a odměna za investování do schopnosti vytvářet je tam, kde je ke společnosti přidána skutečná hodnota, a proto se zaměřujeme na možnosti, které poskytují lepší celkovou hodnotu pro naše uživatele, zákazníky a partnery.

Vedeme své přátele, kolegy a kolegy k tomu, aby hledali inspiraci z minulosti a současnosti a pak na tom stavěli s originalitou, aby vyřešili nové problémy, které ještě nebyly dostatečně ošetřeny nebo efektivně využívány.

Ano, je tu spousta webových stránek, které nabízejí zboží, služby a informace - a mnoho z nich pravidelně studujeme a využíváme - ale snažíme se poskytnout jedinečná řešení, kde nemáme pocit, že existuje dostatečná hybná síla pro vytváření a inovaci tudy. Snažíme se prosazovat hodnoty, které mnoho otevřených filosofií naší organizace navrhuje a dokazuje, že jsou udržitelné.

Tam, kde musíme použít jakoukoli platformu s uzavřeným zdrojem, pokud ještě neexistuje vhodná alternativa s otevřeným zdrojovým kódem, hledáme organizace, které mají vnitřní otevřenou filozofii a jsou založeny na otevřených zdrojových systémech, takže hodnota, kterou hledáme z jejich systémů není schopnost vyslechnout zdrojový kód sami, ale abychom věděli, že dostatek ostatních může, a že máme licenci pro implementaci, komerční využití a podporu pokračujícího vývoje.

I když i nadále monitorujeme open-source ekvivalenty a měli by nakonec překonat integritu a schopnost jakéhokoliv proprietárního řešení, pak máme schopnosti měnit se a vyvíjet se s open-source komunitou.

Hodnota v naší organizaci není v proprietárních systémech, ale v otevřenosti a důvěryhodných vztazích, které náš tým kolektivně strávil tisíce let budováním vztahů mezi zákazníky, členy týmu, dodavateli a partnery - a doufáme, že náš vztah s vámi je ten, kde může pokračovat v našem vzájemném cíli zlepšit, rozvíjet se a užívat si svého času, s jasným svědomím, že žijeme živě a žijeme pro větší dobro druhých.

Pokud to bude možné, vylepšíme-li open-source software, který používáme, vracíme navrhovaná řešení moderátorům projektu Posouzení a začleňování nebo evoluce, jak uzná za vhodné. Také respektujeme bezpečnostní etiketa s nulovým dnem osvědčené postupy pro oznamování potenciálních chyb zabezpečení, které jsme posoudili a opravili, jak očekáváme od našich vlastních inspektorů.

V průběhu času máme za úkol otevřít open source veškerou veřejně užitečnou dokumentaci naší organizace a neosobní údaje pro vrstevníkyPosouzení, používání komunity a přispívání prostřednictvím těchto webových stránek a příslušných fór.

Sdílená technologie, využívaná moudře, může vytvořit skvělý čas a energetickou účinnost ve prospěch mnoha dalších, než těch, které jsou jejími stručnými správci - a to jsou výhody, které máme oba rádi a které musíme sdílet.

Volba filosofie open-source-first je svědectvím naší víry v hodnoty komunity a možností zakládat kořeny zodpovědné a účinné organizace, založené na čestných vztazích, zásluhách a důvěře.

zanechte odpověď

Hlavní menu

Předvolby

  • Měna
  • Jazyk
  • Země dodání
  • Ceny
    Zobrazit ceny s dopravou nebo bez dopravy v ceně, abychom vám mohli porovnat nás s jakýmikoli jinými webovými stránkami a tržišti po celém světě. Přečtěte si více v našem cenová stránka.
Hlavní menu

Mezinárodní místa