Bezpečnostní

Čas na čtení: < 1 minuta

Šifrování Secure Socket Layer (SSL) používáme na všech stránkách, kde můžete předat jakékoli osobní údaje, abyste je ochránili před zachycením a čtením třetí stranou s přístupem k síti mezi webovým prohlížečem a našimi webovými servery.

Vaše osobní údaje a informace o vaší kreditní kartě jsou převedeny na šifrovaný kód, který lze bezpečně přenášet přes veřejné internetové připojení.

Naše systémy byly navrženy tak, aby zajistily, že na našich serverech nebudou nikdy předávány žádné údaje o kartách, a že důvěryhodné organizace kompatibilní se standardem PCI s bankovně schváleným zabezpečením zpracovávají podrobnosti vaší karty pomocí zabezpečených platebních bran.

Pokud máte někdy podezření, že informace o vaší kreditní kartě jsou používány bez vašeho vědomí, měli byste se nejprve obrátit na společnost poskytující kreditní karty, abyste věděli, jak a kde jste kartu používali v nedávné době, aby mohli najít zdroj dat únik.

Důrazně doporučujeme, abyste svůj počítač udržovali v aktuálním stavu s nejnovějšími aktualizacemi zabezpečení a antivirovým zabezpečovacím softwarem, protože jedna z nejběžnějších metod získávání osobních údajů je z kompromisu ve vašem osobním počítači nebo zařízení ze skrytého trojského softwaru.

Ujistěte se prosím, že používáte různá hesla pro všechny webové stránky a doporučujeme vám, aby vám s tím pomohl správce hesel, jako je LastPass, 1Password nebo nesdílený webový prohlížeč.

Prosím navštivte našeZásady ochrany osobních údajůDalší informace o našich opatřeních v oblasti zabezpečení dat.

zanechte odpověď

Hlavní menu

Předvolby

  • Měna
  • Jazyk
  • Země dodání
  • Ceny
    Zobrazit ceny s dopravou nebo bez dopravy v ceně, abychom vám mohli porovnat nás s jakýmikoli jinými webovými stránkami a tržišti po celém světě. Přečtěte si více v našem cenová stránka.
Hlavní menu

Mezinárodní místa