Objednání a dodání

Čas na čtení: < 1 minuta

Schválení

Nejprve musíte odeslatAplikace distributora, nechat jej schválit týmem a souhlasit s naším velkoobchodním objednávánímVšeobecné obchodní podmínky.

Online

Jakmile bude váš velkoobchodní účet schválen, vaše webové stránky budou aktualizovány tak, aby zobrazovaly vaše velkoobchodní ceny.

Objednávky můžete zadávat normálně, pro doručení do vašich prostor nebo pro přímé doručení svým zákazníkům. Budete muset zadat jednu objednávku na dodací adresu. Nepoužíváme vaše kontaktní údaje a dodací údaje zákazníka pro jiné účely než pro dodání.

Na faktuře můžete nastavit název vaší firmy a logo, stejně jako prodejní ceny.

Bude vám účtován pouze váš velkoobchod cena, a platba probíhá prostřednictvím kreditní karty nebo Paypal za příkazy Dropshipping a bankovní převod pro velkoobchodní objednávky.

Sledování objednávky

Stav vaší objednávky lze sledovat prostřednictvím běžného přihlašování na webové stránky a případné konkrétní dotazy telefonicky nebo e-mailem.

dodávka

Dodání bude standardně platit pro naše stejné metody odbavení spotřebitelů, pokud nebude požadováno jinak.

Zrušení a náhrady

Pokud si přejete změnit nebo zrušit objednávku, kontaktujte nás co nejdříve, protože změny a storna mohou být provedeny pouze před odesláním objednávky.

Objednávky, které již byly přesunuty k odeslání, již nelze měnit ani rušit. Pokud však potřebujete vrátit položku, prosímkontaktujte nás.

Náhrady jsou zpracovány Pondělí až pátek 9:00 - 17:30 GMT / BST (bez svátků). Uděláme vše pro to, abychom vrátili vrácení a stornování obdržené v tento den ve stejný den. Vrácení a stornování obdržené mimo tyto časy budou obvykle vráceny následující pracovní den.

Vrácení peněz bude zasláno zpět na původní způsob platby a mělo by se objevit ve vašem účtu do 3 pracovních dnů. Pokud původní způsob platby již není k dispozici nebo je aktivní, vydá se dobropis.

zanechte odpověď

Hlavní menu

Předvolby

  • Měna
  • Jazyk
  • Země dodání
  • Ceny
    Zobrazit ceny s dopravou nebo bez dopravy v ceně, abychom vám mohli porovnat nás s jakýmikoli jinými webovými stránkami a tržišti po celém světě. Přečtěte si více v našem cenová stránka.
Hlavní menu

Mezinárodní místa