Velkoobchodní distribuce

Čas na čtení: 4 minut

Swanson.cz, UK a evropský velkoobchod a dropshipping distribuční síť, hledá celosvětové strategické partnery; vhodné pro naše služby velkoobchodních účtů a se zákaznickou základnou, která by mohla těžit z naší kombinované excelence.

Hledáme kvalifikované a profesionální partnery pro zdravotní produkty, kteří přidávají postupné prodeje, marketingové vzdělávání a profesionální služby zákazníkům pro naše oblíbené produkty a značky.

Je zde vybudována významná infrastruktura Swanson.cz pro hospodárné plnění a správu objednávek, proto jsme rádi, že se s vámi a vašimi zákazníky podělíme o jejich výhody.

Naši maloobchodní partneři mají loajální a dobře postaráno o existující zákaznickou základnu, a to prostřednictvím svých vlastních webových stránek, e-mailových zpravodajů, obchodů a ordinací, proto si prosím pozorně přečtěte všechny informace zde předtím, než se ujistíte, že vaše žádost je vhodná pro naši péči o hodnoty značky.

Jakmile bude vaše žádost schválena, změníme vaše přihlašovací údaje na webové stránky na velkoobchodní účet - ceny automaticky odrážejí vaše nové cenové ceny, s možností správy identity vaší značky na fakturách a dodacích adres na objednávku.

Naše výroba a největší zásoby se nacházejí mimo EU - proto důrazně doporučujeme, abyste zde zkontrolovali náklady na dovozní clo relevantní pro vaši zemi: dutycalculator.com nebo zde: www.ups.com/globaladvisor

Po analýze všech nákladů a předpisů se většina našich velkoobchodních zákazníků rozhodne pro dropship, pomocí naší infrastruktury poslat zboží přímo svým zákazníkům. To je často způsobeno tím, že osobní dovozní povolenky a omezení se snižují při dovozu jednotlivých spotřebitelů v důsledku povolenek na osobní použití, než je tomu u společností, které přesouvají velké množství zboží přes hranice - s kurýrními papíry a požadavky na licencování podniků.

Pro distribuci hromadných zásilek, maloobchodních prodejen a prodejen však můžeme pomoci s orientací na informace o předpisech pro vaši zemi - abyste zajistili, že budete v souladu se všemi orgány.

Nabízíme hromadné nákupy velkoobchodních cen a služby directhip-to-customer dropshipping z našich 5 skladů, s důrazem na minimalizaci přepravních kilometrů a manipulačních nákladů. Swanson.cznejlepší možnou hodnotu.

Váš zvyk a úspěch jsou pro náš tým důležité při budování partnerských vztahů a spoléhají na zpětnou vazbu, kterou zákazník potřebuje k tomu, aby i nadále rozvíjely nejlepší zdravotnické produkty pro své potřeby.

Menší a noví internetoví prodejci mohou zjistit, že přímá služba dropshippingu je více cashflow-friendly a škálovatelnější než další krok v dodavatelském řetězci pro zákazníky vytvořené při skladování a dodávkách.

Volby dropship a bulk-wholesale jsou vždy k dispozici pro všechny účty, takže můžete využít tuto službu k vybudování svých zkušeností s minimálním rizikem skladového hospodářství a přechodem na samoobsluhu, pokud máte více zkušeností s požadavky zákazníků.

High-street prodejci, když ceny za regály v obchodech, by měly mít na paměti náklady pro zákazníky za poštovné a balné při nákupu jedné položky on-line, aby byly konkurenceschopné na on-line srovnání zákazníka. Odstranění nákladů na dodávky zákazníkům by vám mělo pomoci zůstat srovnatelné s cenami na internetu a ponechat srovnatelnou marži investovat do vašeho osobního zákaznického servisu.

Velkoobchodní účty jsou určeny pouze pro obchodní zákazníky, včetně; obchody na ulici, zdraví a krása, lékaři, ordinace a nezávislé internetové stránky.

Marže pro online prodej výrobků se snižují, s bohatou konkurencí a zvýšenou efektivitou logistiky oproti historickým „pravidlům“, která předcházela internetu, pro přirážky. Takže budete muset zajistit, aby vaše náklady byly komplexní a přesné pro váš pokračující prodejní úspěch, se zaměřením na nákladovou efektivnost a marketing s přidanou hodnotou.

Zákazníkům vždy doporučujeme předávat nejlepší možné ceny a hodnoty, abychom vám mohli pomoci ve vaší strategii, jakmile budeme lépe rozumět vašemu podniku, s datovými zdroji, snímky, marketingovými materiály, redakčními, zpravodajskými a poradenskými službami.

Neexistují žádné pevné procentní slevy na velkoobchodní ceny z maloobchodních cen, které vidíte. Měli byste zkontrolovat všechny řádky individuálně, protože okraje se budou lišit v závislosti na nabídce, poptávce a úsporách z rozsahu pro každou výrobu výrobku.

Kupující bude odpovědný za veškeré náklady na přepravu a dovozní cla, takže by je měl zohlednit v kalkulaci. Nepřidáváme žádné manipulační poplatky na poštovné nebo kurýrní náklady, pokud si to zajistíme ve vašem zastoupení, ale vyhrazujeme si právo schválit všechny dopravce na základě jejich souladu s našimi individuálními skladovými zásadami.

Možná jste byli přitahováni Swanson.cz díky našim nízkým cenám, které mohou být částečně způsobeny většinou našich výrobků pocházejících ze zemí mimo EU, ale pokud si přejete komerčně dovážet do Velké Británie a EU, pro skladování a další prodej, budete muset zvážit všechny náklady, měnové konverze, manipulační náklady, daně a omezení ve vaší zemi.

Disponujeme skladovými zásobami z našeho skladu ve Spojeném království pro celně odbavené a placené dodávky v rámci celé EU, což vám nabízí možnost výběru z více možností expedičního umístění pro optimalizaci objednání podle vašich priorit s ohledem na; rychlost, správu a náklady.

Vezměte prosím na vědomí; dropshipped osobní zákaznické dovozy pro malé předměty nevznikají dovozní nebo prodejní daně, ale komerční dovozy, takže zjistíte, že marže pro velkoobchodní ceny na hromadné dovozy nemusí být vždy dostačující pro vaše obchodní strategie, pokud máte obchodní strategie odkázaný o pokusu o slevu pod ceny, které již byly nabízeny osobním zákazníkům online. Podporujeme udržitelné obchodní modely s investicemi do služeb zákazníkům, marketingu a vzdělávání - s tím vám budeme schopni pomoci, jakmile pochopíme více o vaší obchodní strategii a zákaznické základně.

Velkoobchodní objednávky podléhají minimální hodnotě objednávky £ 200 (bez daní a přepravy). Sledujeme prodejní kanály, abychom zajistili, že budou i nadále legitimním obchodním účtem s udržitelnou cenovou politikou - opětovným prodejem v rámci našich licenčních smluv a smluvních podmínek. Máme k dispozici velké množství zdrojů pro růst vašeho podnikání, proto prosím, promluvte si se svým Swanson Manažer vztahů, abyste zjistili, jak vám můžeme pomoci.

Děkujeme za Váš zájem Swanson.cz ve Velké Británii a Evropě - těšíme se na naše partnerství při rozvoji zdravého obchodu s vámi.

zanechte odpověď

Hlavní menu

Předvolby

  • Měna
  • Jazyk
  • Země dodání
Hlavní menu

Mezinárodní místa