Velkoobchodní distribuce

Čas na čtení: 4 minut

Swanson.cz, UK a evropský velkoobchod a dropshipping distribuční síť, hledá celosvětové strategické partnery; vhodné pro naše služby velkoobchodních účtů a se zákaznickou základnou, která by mohla těžit z naší kombinované excelence.

Hledáme kvalifikované a profesionální partnery pro zdravotní produkty, kteří přidávají postupné prodeje, marketingové vzdělávání a profesionální služby zákazníkům pro naše oblíbené produkty a značky.

Je zde vybudována významná infrastruktura Swanson.cz pro hospodárné plnění a správu objednávek, proto jsme rádi, že se s vámi a vašimi zákazníky podělíme o jejich výhody.

Naši maloobchodní partneři mají loajální a dobře postaráno o existující zákaznickou základnu, a to prostřednictvím svých vlastních webových stránek, e-mailových zpravodajů, obchodů a ordinací, proto si prosím pozorně přečtěte všechny informace zde předtím, než se ujistíte, že vaše žádost je vhodná pro naši péči o hodnoty značky.

Jakmile bude vaše žádost schválena, změníme přihlašovací údaje na váš web na velkoobchodní účet - ceny automaticky odráží vaše nové ceny nákladů a zařízení pro správu identity vaší značky na fakturách a dodací adresy na objednávku.

Naše výroba a největší zásoby se nacházejí mimo EU - proto důrazně doporučujeme, abyste zde zkontrolovali náklady na dovozní clo relevantní pro vaši zemi: dutycalculator.com nebo zde: www.ups.com/globaladvisor

Po analýze všech nákladů a předpisů se většina našich velkoobchodních zákazníků rozhodne pro dropship, pomocí naší infrastruktury poslat zboží přímo svým zákazníkům. To je často způsobeno tím, že osobní dovozní povolenky a omezení se snižují při dovozu jednotlivých spotřebitelů v důsledku povolenek na osobní použití, než je tomu u společností, které přesouvají velké množství zboží přes hranice - s kurýrními papíry a požadavky na licencování podniků.

Pro hromadnéLodní doprava distribuce, maloobchody a prodejny, můžeme vám pomoci s informacemi o předpisech ve vaší zemi - abychom zajistili, že budete stále v souladu se všemi úřady.

Nabízíme velkoobjemový nákup ceny, a přímé expediční služby z našich 5 skladů s důrazem na minimalizaci počtu najetých kilometrů a manipulační náklady s cílem poskytnout Swanson.cznejlepší možnou hodnotu.

Váš zvyk a úspěch jsou pro náš tým důležité při budování partnerských vztahů a spoléhají se na vaši orientaci na zákazníka zpětná vazba pokračovat ve vývoji nejlepších zdravotnických produktů pro jejich potřeby.

Menší a noví internetoví prodejci mohou zjistit, že přímá služba dropshippingu je více cashflow-friendly a škálovatelnější než další krok v dodavatelském řetězci pro zákazníky vytvořené při skladování a dodávkách.

Volby dropship a bulk-wholesale jsou vždy k dispozici pro všechny účty, takže můžete využít tuto službu k vybudování svých zkušeností s minimálním rizikem skladového hospodářství a přechodem na samoobsluhu, pokud máte více zkušeností s požadavky zákazníků.

High-street prodejci, když ceny v obchodních regálech by měl mít zákazník na paměti náklady na poštovné a balné při nákupu jedné položky online, aby byl konkurenceschopný s online porovnáním zákazníka. Odstranění nákladů na doručení zákazníka by vám mělo pomoci zůstat srovnatelné s internetem ceny, a ponechat srovnatelnou marži pro investice do vašeho osobního zákaznického servisu.

Velkoobchodní účty jsou určeny pouze pro obchodní zákazníky, včetně; obchody na ulici, zdraví a krása, lékaři, ordinace a nezávislé internetové stránky.

Marže pro online prodej výrobků se snižují, s bohatou konkurencí a zvýšenou efektivitou logistiky oproti historickým „pravidlům“, která předcházela internetu, pro přirážky. Takže budete muset zajistit, aby vaše náklady byly komplexní a přesné pro váš pokračující prodejní úspěch, se zaměřením na nákladovou efektivnost a marketing s přidanou hodnotou.

Zákazníkům vždy doporučujeme předávat nejlepší možné ceny a hodnoty, abychom vám mohli pomoci ve vaší strategii, jakmile budeme lépe rozumět vašemu podniku, s datovými zdroji, snímky, marketingovými materiály, redakčními, zpravodajskými a poradenskými službami.

Pro velkoobchod není stanovena pevná procentuální sleva ceny z maloobchodních cen, které vidíte. Měli byste zkontrolovat všechny řádky jednotlivě, protože marže se budou lišit v závislosti na nabídce, poptávce a úsporách z rozsahu pro výrobu každého produktu.

Kupující bude odpovědný za veškeré náklady na přepravu a dovozní cla, takže by je měl zohlednit v kalkulaci. Nepřidáváme žádné manipulační poplatky na poštovné nebo kurýrní náklady, pokud si to zajistíme ve vašem zastoupení, ale vyhrazujeme si právo schválit všechny dopravce na základě jejich souladu s našimi individuálními skladovými zásadami.

Možná jste byli přitahováni Swanson.cz díky našim nízkým cenám, které mohou být částečně způsobeny většinou našich výrobků pocházejících ze zemí mimo EU, ale pokud si přejete komerčně dovážet do Velké Británie a EU, pro skladování a další prodej, budete muset zvážit všechny náklady, měnové konverze, manipulační náklady, daně a omezení ve vaší zemi.

Disponujeme skladovými zásobami z našeho skladu ve Spojeném království pro celně odbavené a placené dodávky v rámci celé EU, což vám nabízí možnost výběru z více možností expedičního umístění pro optimalizaci objednání podle vašich priorit s ohledem na; rychlost, správu a náklady.

Vezměte prosím na vědomí; Dovoz osobního zákazníka bez zásilky u drobného zboží nepodléhá dovozní ani prodejní dani, komerční dovozy ano, takže zjistíte, že marže pro velkoobchod ceny u hromadných dovozů nemusí být vždy dostatečná pro vaši obchodní strategii, pokud máte obchodní strategii závislou na pokusu o slevu pod ceny již nabízené online osobním zákazníkům. Podporujeme udržitelné obchodní modely s investicemi do zákaznických služeb, marketingu a vzdělávání - budeme schopni vám s tím pomoci, jakmile pochopíme více o vaší obchodní strategii a zákaznické základně.

Velkoobchodní objednávky podléhají minimální hodnotě objednávky 200 GBP (bez daní a Lodní doprava). Sledujeme prodejní kanály účtů, abychom zajistili, že budou i nadále legitimními obchodními účty s udržitelnými ceny zásady - další prodej v rámci našich licenčních smluv a podmínek. Máme k dispozici velké množství zdrojů pro růst vašeho podnikání, proto prosím promluvte Swanson Manažer vztahů, abyste zjistili, jak vám můžeme pomoci.

Děkujeme za Váš zájem Swanson.cz ve Velké Británii a Evropě - těšíme se na naše partnerství při rozvoji zdravého obchodu s vámi.

zanechte odpověď

Hlavní menu

Předvolby

  • Měna
  • Jazyk
  • Země dodání
  • Ceny
    Zobrazit ceny s dopravou nebo bez dopravy v ceně, abychom vám mohli porovnat nás s jakýmikoli jinými webovými stránkami a tržišti po celém světě. Přečtěte si více v našem cenová stránka.
Hlavní menu

Mezinárodní místa