Affiliate Marketing

Čas na čtení: 2 minut

Swanson Partnerský program

S naší velkorysou sazbou affiliate provize můžete vydělat celou částku marketingového rozpočtu, která byla přidělena na produkt, což nám pomůže najít nové zákazníky, abychom se mohli podílet na našich skvělých produktech a službách.

Platí vám to přímým bankovním převodem nebo přes Paypal v poslední pracovní den každého měsíce jako odměnu za propagaci na vašem webu, prostřednictvím vašeho seznamu adres a do vaší sítě důvěryhodných kontaktů a přátel.

Affiliate partneři mohou s námi spolupracovat jako agent, agentura, makléř, obchodní vývojář, influencer, zavádějící, vydavatel, Marketeer, exkluzivní značka, exkluzivní dodavatel kanálu nebo jiný partner považovaný za nedílnou součást pozitivních zkušeností našich zákazníků s naší značkou, produkty a službami. .

Aktivně hledáme přidružené subjekty k propagaci Swanson značka přímým maloobchodním zákazníkům a velkoobchodní objednávky prodejcům a konzultantům.

Prostě nám dejte vědět o sobě, svém publiku a vašich ambicích ve formuláři žádosti a my vás přivítáme se všemi skvělými nástroji a prostředky, které musíme sdílet prostřednictvím vašeho schváleného přihlášení.

Swanson Nabídka

 • Sazby provizí od 8% do 20% na základě měsíční výkonnosti.
 • Okno pro konverzi souborů cookie a potenciálních zákazníků na 90 dní.
 • Získejte celoživotní provizi za přidělené zákazníky, pokud si objednají alespoň jednou za poslední rok (365 dní).
 • Exkluzivní řada britských osvědčených produktů vysoké poptávky, vysoce kvalitních a konkurenceschopných produktů.
 • Více než 10% míra konverze internetového prodeje s průměrnou hodnotou objednávky 30 GBP pro maloobchodní zákazníky.
 • Více než 90% maloobchodních prodejců jsou opakující se a rostoucí zákazníci si objednávají každých pár týdnů.
 • Doručení zdarma po celém světě ke všem maloobchodním objednávkám zákazníků.
 • Zdarma tuzemské nebo levné mezinárodní přepravní možnosti pro velkoobchodní objednávky.
 • Zdarma produkty a výkonnostní bonusy.
 • Osobní zákaznický servis prostřednictvím telefonu, e-mailu a živého chatu má za následek vysoký podíl opakovaných nákupů.

Přidružené bonusy

 • Získejte další 1% z veškerého prodeje jako prodejní kredit, který použijete pro vzorky a zboží k dodání sobě nebo svým zákazníkům.
 • Přidružené společnosti, které každý měsíc prodejcům přesahují 10 000 liber, také vydělají další 1% rozpočet na cestování a výdaje.

Přidružené nástroje a zdroje

Zajišťujeme úplnou sledovatelnost propojených webových návštěv, doporučení a vašich zákazníků prostřednictvím přihlášení k systémům CRM (Customer Relationship Management) na tomto webu.

Pomocí bannerů, uměleckých děl marketingových kampaní, obrázků produktů, datových zdrojů, objednávkových formulářů, marží a prodejních přehledů se můžete přizpůsobit správným produktům a propagacím pro své publikum.

Podívejte se na všechny naše interní marketingové iniciativy zaslané vašim zákazníkům a znovu je použijte pro představení nových zákazníků.

Sledujte komentáře a zpětnou vazbu na svých zákaznických webových stránkách, abyste pochopili jejich zapojení a potřeby.

Sledujte výkon doručení pro vaši důvěru v propagaci našich dobrých služeb.

Přidružené sítě

Získejte extra provizi ze všech prodejů přidružených společností, které zavedete během prvních 90 dnů od jejich prvního prodeje.

Připojte se k Swanson Přidružená platforma dnes

Poskytujeme všechny nástroje, které potřebujete přímo prostřednictvím tohoto webu, bez jakýchkoli nákladů na zprostředkovatelskou síť, abychom vám mohli vydělat celou odměnu za vaše kreativní reklamní kampaně a komunikaci.

Pokud potřebujete něco konkrétního, dejte nám vědět, rádi se věci stávají 🙂

Stačí se zaregistrovat na webových stránkách a jít na Můj účet> Přidružená oblast použít.

Vezměte prosím na vědomí

Veškerý obsah obsažený na těchto stránkách, jako je text, grafika, loga, ikony tlačítek, obrázky, zvukové klipy a software, je vlastnictvím swanson.co.cz nebo jejich dodavatelům obsahu a jsou chráněni mezinárodními zákony o autorských právech pro použití pouze na základě schválené dohody.

Pobočky nesmějí používat žádný z těchto obsahů pro své vlastní účely bez žádosti a povolení prostřednictvím schváleného a aktivního přidruženého účtu.

V současné době nepracujeme s přidruženými společnostmi s kódem voucheru.

zanechte odpověď

Hlavní menu

Předvolby

 • Měna
 • Jazyk
 • Země dodání
Hlavní menu

Mezinárodní místa