Informujte přítele

Čas na čtení: 2 minut

Jak můžete pravděpodobně hádat, reklama a online marketing stojí peníze - což je pochopitelné - ale také zvyšuje náklady prostřednictvím růstu internetu i konkurence.

V současné době se mnoho lidí věnuje pravidelným online interakcím s několika málo platformami, topolovými stránkami a aplikacemi pro vyhledávání a sociální interakce.

Tento marketing musí být zahrnut do rozpočtu EU cena produktů a služeb, jako součást celkových nákladů na nalezení nových zákazníků a zvýšení rozsahu a hodnoty, které můžeme nabídnout každému.

I když se snažíme minimalizovat náklady na diskrétní marketingové služby, abychom umožnili vyšší rozpočet pro investice do kvality zboží a komplexní osobní servis.

Předávání úspor nákladů

The best form of advertising is, of course, from word of mouth — or word of mouse 🙂

Proto nabízíme sobě a všem možnost používat naše slevové kódy Refer a Friend, abyste mohli přímo a pro své přátele získat marketingové úspory.

Otevřený novým i stávajícím zákazníkům

I když jste to při prvním objednání vynechali, bude to fungovat i tehdy, když odkážete na svého přítele a vrátíte vám svůj odkaz - to je spravedlivé pro naše loajální zákazníky stejně jako pro nové přátele, které nám představujete.

Chceme na vás vždy zapůsobit skvělými webovými stránkami, produkty s vysokou hodnotou a osobním servisem - a pro vás, abyste nás mohli doporučit.

Pokud se vám líbí to, co děláme, pak doufáme, že získáme vaši důvěru a uznání za to, že jste si jisti, že nás doporučíte, s bonusem pro oba z vás, pokud jde o naše cíle být typem webových stránek, které lidé najdou eticky a pečlivě ve všech směrech. možný.

Jak odkazovat přítele

Prostě nebo registrovata najdete v něm jedinečný odkaz pro sdílení a osobní šablony zpráv: Můj účet> Doporučit příteli.

Veškerá zpětná vazba je pro nás důležitá

Doufáme, že se vám budou naše ambice v oblasti péče a sdílení líbit a jako vždy nám dejte vědět o svých komentářích a zpětná vazba níže nebo soukromě kontaktujte nás.

As many people might say; if there’s an issue, tell us and we’ll do our very best to fix it – and if you like everything and want to help us too, please do tell your friends 😉

zanechte odpověď

Hlavní menu

Předvolby

  • Měna
  • Jazyk
  • Země dodání
  • Ceny
    Zobrazit ceny s dopravou nebo bez dopravy v ceně, abychom vám mohli porovnat nás s jakýmikoli jinými webovými stránkami a tržišti po celém světě. Přečtěte si více v našem cenová stránka.
Hlavní menu

Mezinárodní místa