Doprava zdarma po celém světě

Čas na čtení: 2 minut

Globální bezplatné nakupování pro všechny - jak to děláme?

Ve věku globálního letectví a lodní dopravy a krátké historie nákupu online je now možné nakupovat odkudkoliv na světě - a s rostoucími úsporami z rozsahu v mezinárodní lodní dopravě klesají náklady na vás.

Mnoho dopravců nám now nabízí ploché globální sazby - což zase pomáhá budovat objem pro odlehlejší oblasti, aby si své vlastní náklady snížily, aby tyto trasy udržely a rostly.

To nám dává přístup k velmi konkurenceschopné celosvětové přepravní sazby, otevírání míst, můžete objednat pro dodání do.

Opravdu chceme, aby všichni profitovali z revoluce online nakupování - s dostupným přístupem k rostoucímu sortimentu produktů, ať žijete kdekoli.

Je to skutečné free Lodní doprava?

Samozřejmě “free shipping” není zdarma - jak jste pravděpodobně k now , vaše doručení agent také potřebuje slušný život.

Doprava zdarma v tomto kontextu znamená, že jednoduše zahrneme náklady na dopravu do celého světa.

Díky tomu je pro vás mnohem jednodušší porovnávat ceny a vypočítávat celkové náklady - a žádná nepříjemná překvapení v pokladně, když potřebujete pouze jednu věc a ostatní mohou účtovat dvojnásobnou cenu.

Samozřejmě, pokud si objednáte některé produkty pro vnitrostátní přepravu, pak jsou zde některé nižší náklady, které vám vrátíme jako slevy, speciální nabídku a poukázky.

Naším prvořadým cílem je poskytovat spolehlivé služby za nejlepší možnou cenu a vyjednáváme ve vašem zastoupení s objemy zakázek, které Vám přinášíme, a udržet nízké ceny a předávat veškeré dostupné slevy a nabídky.

Vyzkoušejte nás žádné minimální objednávky!

V závislosti na tom, kde žijete, a na trase, kterou budou mít balíčky, se dodací lhůty budou lišit - ale poskytujeme nejlepší možné odhady, které můžeme na stránce produktu a pokladně, takže now můžete očekávat a kdy.

Pokud máte jinou zkušenost, můžete nám kdykoli sdělit, zda jsme provedli revizi výpočtů prognózy pro vaši oblast a všechny informace zaznamenáváme, abychom zlepšili naše časy a předpovědi.

Používáme pouze národní seriózní poštovní operátory - kteří jsou vázáni stejným pravidlem poštovního odboru, takže vaše zboží je chráněno zákonem před neoprávněným zásahem - a můžete si být jisti, že je možné vynaložit veškeré úsilí na bezpečné a rychlé doručení vašich objednávek.

zanechte odpověď

Hlavní menu

Předvolby

  • Měna
  • Jazyk
  • Země dodání
Hlavní menu

Mezinárodní místa