Nakupování s námi

Čas na čtení: < 1 minuta

Používáme šifrování SSL (Secure Socket Layer), abychom zajistili, že vaše osobní údaje nemohou být zachyceny a čteny třetí stranou.

Vaše osobní údaje a informace o vaší kreditní kartě jsou převedeny na bity kódu, které jsou bezpečně přenášeny. Naše systémy byly navrženy tak, aby zajistily, že na našich serverech nebudou nikdy předávány žádné údaje o kartách, a že důvěryhodné organizace kompatibilní se standardem PCI s bezpečnostním zabezpečením schváleným bankou zpracovávají podrobnosti vaší karty pomocí zabezpečených platebních bran.

Pokud máte někdy podezření, že informace o vaší kreditní kartě jsou používány bez vašeho vědomí, měli byste okamžitě kontaktovat společnost poskytující kreditní karty, abyste věděli, jak a kde jste kartu používali, abyste mohli najít zdroj úniku dat. Důrazně doporučujeme, abyste svůj počítač aktualizovali pomocí nejnovějších aktualizací zabezpečení a antivirového softwaru.

Další informace naleznete na stránce Zásady ochrany osobních údajů (PPS).

zanechte odpověď

Hlavní menu

Předvolby

  • Měna
  • Jazyk
  • Země dodání
  • Ceny
    Zobrazit ceny s dopravou nebo bez dopravy v ceně, abychom vám mohli porovnat nás s jakýmikoli jinými webovými stránkami a tržišti po celém světě. Přečtěte si více v našem cenová stránka.
Hlavní menu

Mezinárodní místa