Dohody

Naším cílem je vždy překonat vaše očekávání a naše dohody jsou psány v jasném jazyce, být smysluplné a spolehlivé.

Při psaní a sdílení těchto dohod jsme podrobně popsali, co od nás můžete očekávat a co od vás potřebujeme k poskytování vysoce kvalitních služeb.

Opravdu pro vás pracujeme! Pracujeme na tom, abychom si získali důvěryhodnou pověst, a sdílíme promyšlenou komunikaci, o které se všichni domníváme, že respektuje šťastné vztahy.

Oba jsou naší smlouvou s vámi o obchodování a sdílení informací a zároveň průvodcem, jak pracujeme pro vaše dobré já, jako partnera, při údržbě vašich objednávek a poskytování informací, na které se můžete spolehnout.

Vezměte prosím alespoň trochu času na to, abyste si byli vědomi těchto dohod, oblastí partnerství, kterých se týkají, a jak vám mohou také pomoci při provádění průvodce k nám a všeho, co usilujeme.

Jsme tým lidí, jako jste vy, každý den na e-mailu, chatu a telefonu, vášnivě děláte dobrou práci a při vývoji naší nabídky se neustále snažíme zlepšovat všechny oblasti našich informací a služeb.

Pokud narazíte na něco, o čem si myslíte, že se můžeme zlepšit, kliknutím na ikonu 🙂 na kterékoli stránce otevřete okno Feedback a pošlete nám své myšlenky.

Usilovně pracujeme na vaší zpětné vazbě a opravdu připravujeme a reagujeme na vše, co od nás požadujete, a doufáme, že souhlasíte s tím, že podpora dobrého etického podnikání je pro nás dobré…