Všeobecné obchodní podmínky

Swanson.co.uk

(Authentic Produce Limited)

SMLOUVY O POUŽITÍ

(Poslední změna 21. listopadu 2018)

Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že budete vázáni těmito podmínkami.

Prohlášení

Tyto stránky jsou poskytovány Swanson.co.uk, on an “as is” basis. Swanson.co.uk makes no representations or warranties of any kind, express or implied, as to the operation of the site or the information, content or materials included on this site. To the full extent permissible by applicable law, Swanson.co.uk disclaims all warranties, express or implied, including but not limited to implied warranties of merchantability and fitness for a particular purpose. Swanson.co.uk will not be liable for any damages of any kind arising from the use of this site, including but not limited to direct, indirect, incidental, punitive and consequential damages.

Všechny obrázky jsou uvedeny pouze pro ilustraci, skutečné velikosti, tvary a návrhy štítků se mohou lišit. Authentic Produce Limited obchodování jako Swanson.co.ukvynakládejte veškeré úsilí, aby všechny informace a obrázky byly aktuální a co nejpřesnější, ale nepřijímáme odpovědnost ani odpovědnost za případné nepřesnosti, které by měly být zkontrolovány při přijetí a v rámci lhůty pro vrácení práv spotřebitele.

Swanson.co.uk do not accept responsibility for any customs restrictions, duties or charges that apply in your country at the time of import.

Je vaší odpovědností zkontrolovat u příslušného orgánu (zdravotnického / jiného) ve vaší zemi před vydáním objednávky, abyste se ujistili, že produkty nebo složky vyhovují platným právním omezením. Swanson.co.uk will not be liable for any breach, by you, of any such laws. Any product ordered that is held by customs and rejected by yourself, will not be refunded unless all goods are returned to us in their original condition.

Swanson.co.uk only sells items that are legal in the country that they are being sold to and Swanson.co.uk therefore reserve the right to cancel and refund any order which contains products or ingredients restricted in the delivery country without prior notice.

Tyto informace (a doprovodný materiál) poskytl Authentic Produce Limited obchodování jako Swanson.co.uknení určen jako náhrada za radu kvalifikovaného zdravotnického pracovníka. Swanson.co.uk is unable to provide medical advice on any health condition or associated treatment, and strongly recommends that anyone looking to take any form of health product consult their doctor prior to doing so.

Veškeré doplňky uchovávejte mimo dohled a dosah malých dětí. Nepřekračujte uvedený doporučený příjem. Obsah této stránky není určen k tomu, aby nahradil radu poskytovanou lékařem, lékárníkem nebo jiným licencovaným zdravotnickým pracovníkem. Pokud máte podezření, že máte zdravotní stav, okamžitě se obraťte na svého poskytovatele zdravotní péče. Tyto produkty nejsou určeny k diagnostice, léčbě, léčbě nebo prevenci jakéhokoli onemocnění nebo zdravotního stavu. Potravinové doplňky nesmějí být používány jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nežádoucí účinky doplňků jsou vzácné, ale pokud se u Vás vyskytne nežádoucí reakce, přestaňte přípravek užívat a kontaktujte svého lékaře. Někdy doplněk bude vyhovovat jedné osobě, ale ne jiné.

Zadáním objednávky s Swanson.co.uk you agree with the above disclaimer.

autorská práva

Veškerý obsah obsažený na těchto stránkách, jako je text, grafika, loga, ikony tlačítek, obrázky, zvukové klipy a software, je vlastnictvím Swanson.co.uk or their content suppliers and protected by Jersey and international copyright laws. The compilation (meaning the collection, arrangement and assembly) of all content on this site is the exclusive property of Swanson.co.uk and is protected by Jersey and international copyright laws. The content and software on this site may be used only as a shopping resource. Any other use, including the reproduction, modification, distribution, transmission, republication, display or performance of the content on this site is strictly prohibited.

Ochranné známky

Swanson.co.uk and other Swanson.co.uk graphics, logos and service names are trademarks and/or registered trademarks of Swanson.co.uk. Trademarks may not be used in connection with any product or service without the express written permission of their respective owners.

Aplikované právo

Tato webová stránka je vytvořena a kontrolována Swanson.co.uk in Jersey. As such, the laws of Jersey will govern these disclaimers, terms and conditions, without giving effect to any principles of conflicts of laws. Any attempts to abuse the dispute and chargeback mechanisms fraudulently will be reported to the Police.

Politiky webu, modifikace a oddělitelnost

Přečtěte si prosím naše další zásady, například naše Zásady ochrany osobních údajů. Tato pravidla také upravují vaši návštěvu Swanson.co.uk. We reserve the right to make changes to our website, policies, conditions of use, and these terms and conditions at any time. If any of these conditions shall be deemed invalid, void, or for any reason unenforceable, that condition shall be deemed severable and shall not affect the validity and enforceability of any remaining condition.

Objednávky umístění

Swanson.co.uk sells products to the general public, but it sells them to adults who can purchase with a credit card. If you are under 18, you may use Swanson.co.uk only with involvement of a parent or guardian.

Swanson.co.uk reserves the right to refuse service; add, remove or edit content; upgrade, downgrade or close user accounts; or cancel orders at their sole discretion.

Zákazník je povinen zajistit, aby všechny zadané informace o objednávce byly správné.Swanson.co.uk cannot take responsibility for incorrect information, including delivery address, entered by the customer during the order process. We do not store credit or debit card details.

Velkoobchodní objednávky podléhají minimální hodnotě objednávky £ 200 (bez daní a přepravy).

informace o doručení

Jakmile jste našli produkt, který hledáte, budete dotázáni, kam chcete, aby byl odeslán spolu s vaší cílovou zemí. To dává našim zákazníkům kontrolu a umožňuje jim rozhodnout se, zda mají rádi rychlé doručení, nebo zda by chtěli ušetřit tím, že se rozhodnou pro delší dodací lhůtu.

Pokud jste vybrali předvolby pro doručení, dostanete datum odeslání a předpokládané datum dodání; tyto informace budou potvrzeny, když si s námi objednáte a mohou se změnit. Po odeslání položky vám zašleme potvrzení e-mailem, takže víte, že vaše položka je na cestě.

Položky se považují za ztracené v poště 5 pracovních dnů po doručení odhadu dodávek pro Spojené království, 10 pracovních dnů pro evropské dodávky a 15 pracovních dnů pro celosvětové dodávky. Pokud se domníváte, že vaše položka je zpožděná nebo potenciálně ztracena v příspěvku, kontaktujte nás.

Omezení přepravy

V tuto chvíli nemůžeme doručit do DÁNSKA, FINSKU nebo JERSEY (Normanské ostrovy). Příkazy pro tyto země budou zrušeny a vráceny.

Nedoručujeme do hotelů, škol, univerzit nebo vysokých škol. Objednávky na tato místa budou zrušeny a vráceny, pokud nebude možné poskytnout jinou adresu.

I když se snažíme poskytovat široký výběr produktů, existují pravidla a předpisy pro určité složky produktů, které budou mít vliv na místa, kam mohou být zasílány. Vzhledem ke specifickým produktovým právním předpisům v každé zemi můžeme před odesláním zablokovat nebo zrušit objednávky.

Před provedením objednávky si prosím zkontrolujte specifické předpisy týkající se dovozu produktů / přísad, které chcete zakoupit, ve své zemiSwanson.co.uk.

Zrušení a náhrady

Pokud si přejete změnit nebo zrušit objednávku, prosím kontaktujte nás co nejdříve, protože změny a zrušení lze provést pouze před odesláním objednávky do expedice. Objednávky, které již byly odeslány, již nelze měnit ani rušit. Pokud však potřebujete vrátit položku, prosím kontaktujte nás.

Náhrady jsou zpracovávány od pondělí do pátku 9:00 až 17:30 (bez svátků). Vynaložíme veškeré možné úsilí, abychom vrátili vrácené zboží a stornování obdržené v této době na stejný nebo následující pracovní den. Vrácení a stornování obdržené mimo tyto časy budou obvykle vráceny následující pracovní den.

Vrácení peněz bude zasláno zpět na původní způsob platby a mělo by se objevit ve vašem účtu do 3 pracovních dnů. Pokud původní způsob platby již není k dispozici nebo je aktivní, nebo byl použit účet Bitcoin, vydá se dobropis.

Riziko ztráty

Všechny položky zakoupené od Swanson.co.uk are made pursuant to a shipment contract. This means that the risk of loss and title for such items pass to you upon our delivery to the carrier.

Popisy produktů

Swanson.co.uk attempts to be as accurate as possible. However, Swanson.co.uk does not warrant that product descriptions or other content of this site is accurate, complete, reliable, current, or error-free. If a product offered by Swanson.co.uk itself is not as described, your sole remedy is to return it in unused condition for a refund / replacement.

Ceny

Upozorňujeme, že některé značky občas obsahují na etiketě produktu cenu, která představuje buď vlastní doporučenou maloobchodní cenu, nebo časově omezenou propagační cenu. Tato cena je bez daní, cel, marketingu, provozních nebo logistických nákladů. Cena zobrazená na našem webu zahrnuje tyto dodatečné náklady, takže je často o něco vyšší než cena uvedená na etiketě.Swanson.co.uk is není schopen vrátit rozdíl mezi naší cenou a cenou vytištěnou na štítku produktu.

Elektronické komunikace

Když navštívíte Swanson.co.uk or send emails to us, you are communicating with us electronically. You consent to receive communications from us electronically. We will communicate with you by e-mail or by posting notices on this site. You agree that all agreements, notices, disclosures and other communications that we provide to you electronically satisfy any legal requirement that such communications be in writing.

Adresa sídla společnosti

Swanson.co.uk
Floor 1, Liberation Station
Esplanade, St Helier
Jersey
JE2 3AS UK
United Kingdom