4 důvody, proč byste mohli být zažívají únavu a nedostatek energie

Čas na čtení: 2 minut
4 důvody, proč byste mohli být zažívají únavu a nedostatek energie

Není normální cítit se neustále unavený. Pokud ano, mohlo by to být jisté znamení, že něco není zcela v pořádku. Samozřejmě, že zaneprázdněný osobní a pracovní život spojený s pozdními nocemi nepochybně přispěje k pocitu rozbití a podrážděnosti, ale je důležité přečíst si varovné signály a pokusit se s tím něco udělat.

Vyzkoušejte si, proč jste unaveni, a pokud nemůžete pochopit důvod, pak je na čase podívat se trochu blíže ke své stravě, denním návykům a zda by mohla být významnější záležitost ve hře.

Nedostatek vitaminu

Vitamíny a minerální látky hrají zásadní roli při udržování vašeho vědomí a bdělosti. Pokud jste v některých z nich nedostačující, můžete si vybírat na vašem štěstí a na schopnosti dostat se do života.

Vzít žehlička, například. Když se nedostanete dost ve své stravě, můžete se stát nadměrně unavený, pomalý, a dokonce i rozvíjet chudokrevnost. Chudokrevnost je výsledkem toho, že nemá dostatečný počet červených krvinek nesoucích hemoglobin pro transport kyslíku kolem těla.

Když je vaše tělo, v důsledku toho, hladoví kyslíkem, nemůže fungovat normálně, a můžete zažít další příznaky, jako je bledá kůže, bolesti hlavy, nevolnost, dušnost a závratě.

Pokud nejste schopni získat správné množství vitamínů, které potřebujete z potravin, pak zvážit přijetí multi-vitamíny na denní bázi, aby se pokusila zabránit únavě a nedostatku energie.

Nedostatek spánku

Nespíšení pro doporučených osm hodin v noci může způsobit, že se budete cítit unaveni, letargičtí a rozostřený. Spánek hraje obrovskou roli v udržování poznávací funkce, schopnost vašeho orgánu opravit a omladit, opravit poškození tkání, růst svalů, stejně jako regulovat různé hormony a zajistit, aby imunitní systém těla mohl fungovat, jak nejlépe dokáže.

Chcete-li si vychutnat lepší kvalitu spánku v noci, snažte se vyhnout pití alkoholu předem. Alkohol může narušit hladiny hormonů v těle a vést k narušení spánku. Snažte se také řádně zavřít, než se dostanete do postele čtením, pobytem v telefonu a dostat se do teplé lázně.

Špatná strava

Pokud jste na rychlém občerstvení a šumivých nápojích, vážně ohrožujete své zdraví. Špatná strava může zbavit vaše tělo nezbytných živin a může vidět rychlý pokles hladiny energie, jízdy a vnějšího zdraví (špatná kůže, úbytek hmotnosti a přírůstek hmotnosti). Ujistěte se, že příkopy mastných, slaných a sladkých zpracovaných potravin ve prospěch kuřecích salátů, ovoce a zeleniny, mastných ryb, ořechů a semen a domácích jídel.

Dehydratace

Symptomy dehydratace mohou být velmi nepříjemné a zahrnují sucho v ústech, bolesti hlavy, závratě, suchou a popelavou pokožku a únavu, která se jmenuje jen několik. Překvapivě, 75% vašeho těla se skládá z H20 a vaše tělo ztrácí vodu, když dýcháte, potíte a projdete močí.

To je důvod, proč je tak důležité udržet vaše tělo zásobované vodou a každý den vypít alespoň dva litry vody. Dehydratace může mít vážné důsledky a může být fatální, což je přesně důvod, proč byste měli být mimořádně opatrní, když venku v horkém dni, cvičení, a pokud jste náchylní k záchvatům a špatnému zdraví.

zanechte odpověď

Hlavní menu

Předvolby

  • Měna
  • Jazyk
  • Země dodání
  • Ceny
    Zobrazit ceny s dopravou nebo bez dopravy v ceně, abychom vám mohli porovnat nás s jakýmikoli jinými webovými stránkami a tržišti po celém světě. Přečtěte si více v našem cenová stránka.
Hlavní menu

Mezinárodní místa